Badura i Wołek liderami 6. Rajdu Rzeszowiak po OSS 1!

Dariusz Badura i Janusz Wołek (Honda Civic) wykręcili najlepszy czas na pierwszym odcinku specjalnym 6. Rajdu Rzeszowiak i liderują w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Różnice na drogach Rzeszowa były jednak minimalne: tylko 0,3 s za nimi uplasowali się Michał Rokita z DYEMBĄ (Renault Clio), 0,4 s stracili Maciej Watras i Kamil Kluczewski (Renault Clio).

Próbę liczącą 1,5 km na czwartej pozycji ukończyli Bąk i Jastrzębski (+0,5 s, Honda Civic Type-R), na piątej Senkowski i Talaga (+0,8 s, Honda Civic), najszybsi w RO 2. Kolejne miejsca zajęli liderzy RSMŚl po pierwszej rundzie, Piotrowski i Mroszczyk (+1,0 s, Renault Clio), Zardzewiały i Kołodziej (+1,5 s, Renault Clio Sport), Dukat i Kalczyński (liderzy w PPC, +2,1 s, Peugeot 106), Rachfał i Leja (+2,5 s, Honda Civic). Dziesiątkę zamknęli Kanik i Herban (+2,7 s, Honda Civic).

Na odcinku najlepiej poradzili sobie Terlecki i Załużny (Ford Fiesta Proto), nieliczeni w generalce zawodnicy klasy OPEN 1. W OPEN 2 zwyciężyli Grudka i Gut (Citroen C2 R2 Max).

Wyniki nieoficjalne OSS 1 Rajdu Rzeszowiak

fot. Janusz Boruta

Przydatne linki:

Partnerzy

Sponsor tytularny
Partnerzy główni
Sponsor
Sponsor tytularny HRSMP
Partnerzy
Media